Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ easy assembly lean tube workbench ] bij elkaar passen 48 producten.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
2.3mm dik SPHC metaal zwart elektroforese magere buisverbindingen roestvrij
| Type: | Pijpklem |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
6063-T5 Aluminium legering Lean Pipe met sandblasted matte oppervlak en 4m lengte voor Karakuri Kaizen opslag rack
| Naam: | Geïntegreerde kaartsleuf walsdraad |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
201 Industriële het Materiaalmaterialen van de roestvrij staal Magere Buis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
ESD van de workshop de Magere Pijp Weerstand van de de Oppervlakteslijtage van de het Werklijst Schone Vriendschappelijke Eco -
| Materiaal: | mager pijp of aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte en Stijl: | Klanteneisen |
| Functie: | het werklijst of werkbank |
DYJ19-A06 Werkbank Buisconnector Aluminium Lean Profiel Hoekverbinding 90 Graden Conduit Kruisverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYJ19-B01 Industrieel Profiel Slanke Pijp Connector Werkbank Verbindingsaccessoires Aluminium Rechte Interne Verbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |

