Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ easy assembly lean tube workbench ] bij elkaar passen 48 producten.
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Dubbele Buis Verplaatsbaar Gewricht Scharniergewricht Voor Werkbank
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Connection: | female and male |
Aluminiumprofiel 6063 van de het Kaderbuis van de Vissentank het Profiel van de de Groefkolom
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zandstralenGebruik: |
Kader van de de Buist Groef van de aluminiumlegering het Magere voor Assemblage Industrieproducten
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | koudgewalst |
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
Roestvrij staal koudgewalste Industriële het Materiaalmaterialen van de staalbuis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De rechthoekige van het het Profielaluminium van het Buis40x40 Aluminium Vierkante Hoeken
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Het aluminium keert het Platform van het de Karstaal van de Handtrekkracht voor Pakhuis om
| Bouw: | Aluminiumprofiel |
|---|---|
| Toepassing: | De totalisatorkar en keert karretje om |
| geduwde hand: | in workshop voor hulponderdelen |

