Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrialization warehouse aluminium round pipe ] bij elkaar passen 14 producten.
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Q195 OD 28mm van de Staal Magere Buis PE/ABS Met een laag bedekte Kleurrijke Koudgewalst voor Industrie
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Koudgewalste PE bedekte Magere Buis met een laag 0,8 - 2.0mm het Materiaal van het Dikteq195 Staal
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |

