Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrialization warehouse aluminium round pipe ] bij elkaar passen 14 producten.
Het Aluminium van het industrialisatiepakhuis T4 om Pijp 28mm
| Productnaam: | Nieuwe de Legerings Magere Pijp van het Industrialisatiealuminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | oxydatie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Uitgedreven die Diameter 43mm van de Aluminiumbuis voor Automatiseringsmateriaal wordt geanodiseerd
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3MM |
De industriële Koudgewalste Diameter van de Staalpijp 28mm Bar met het Dragen Grider
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
Industriële PE bedekte Magere Pijp met een laag koudwalste 0,8 - 2.0mm Dikte ISO9001
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
De fabriek verkoopt het Geanodiseerde van de de Grote diameterpijp thinckness2.0mm length4000mm van de Aluminiumbuis Aluminium 6063-T5
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
Het aluminium keert het Platform van het de Karstaal van de Handtrekkracht voor Pakhuis om
| Bouw: | Aluminiumprofiel |
|---|---|
| Toepassing: | De totalisatorkar en keert karretje om |
| geduwde hand: | in workshop voor hulponderdelen |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
ABS Met een laag bedekte Magere Buis met OD 28MM Galvazined Staalbuis voor Industrie
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
De geanodiseerde Gezandstraalde Geneigde Pijp 530g van de Aluminiumlegering - 1200g-Gewichts Gemakkelijk Ontwerp
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |

