Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pe lined pipe ] bij elkaar passen 149 producten.
Hoogwaardige Lean Pipe Tube Flexible Pipe voor Factory Workbench Shelf Productielijn En Trolley Cart
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Kleurrijke Pe Met een laag bedekte Staalpijp, Plastiek Met een laag bedekte Staalpijp voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Rond Met een laag bedekte Staalpijp, Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp Aangepaste Grootte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Van de de Buisronde van het Worshoprek Magere Vorm 28mm Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Metaal van de de Klemklem van de Recyclingspijp de Lange Levensduur voor Mager Pijpkarretje
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
Het gelaste Magere Ontwerp van de de Montage Lichtgewichtdouane van de Pijpklem voor Karbever
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor diameter 28mm magere pijp |
Schakelaar van de metaal de Magere Buis, de Koude Gelaste Klem van de Pijpsteun Antiroest
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
Van de de Pijpklem van de douanegrootte de Weerstand van de de Klemcorrosie voor Diameter 28mm Magere Pijp
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor diameter 28mm magere pijp |
Van de de Pijpklem van het recyclingsmetaal Roestvrije Glanzende de Oppervlakte Lange Levensduur
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |

