Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pe lined pipe ] bij elkaar passen 149 producten.
Magere Industriële Od 28mm Beige Pe Gevoerde Staalpijp
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |
Pijp van het bindmiddelenod28mm de Magere Pe Met een laag bedekte Staal voor Reksystemen
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |
HJ-12 gegalvaniseerd verstelbare hoek metalen buisverbinding voor PE-gecoat buisrek systeem van 28OD-pijp
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
De recyclerende Schakelaars van de Staalbuis, het Magere van de Pijpverbindingen van het Buismetaal Met een laag bedekken van Chrome
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Pijp 0,8 - 2.0mm Thinckness die aan Verbindingen wordt verbonden
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
Slank buis PE-gecoat buis voor zwaar werk rek werkbank handtrolley monteren buis met verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Anti de Met een laag bedekte Pijp van Corrossion Plastiek, Dikke Muurpe Staalpijp voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |

