Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pe lined pipe ] bij elkaar passen 149 producten.
ronde magere buis
| Sectie vorm: | Ronde |
|---|---|
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
| Techniek: | naadloos lassen |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis de Robuuste Lange Levensduur van de Staalbuis
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Magere 1.0mm Plastiek Met een laag bedekte het Staalpijp van corrosieweerstand
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
PE Met een laag bedekte Douane Magere Buis 28mm Diameter 2.0mm de Pijp van het Diktespcc Staal
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
De koudgewalste Lengte van de de Oppervlaktedouane van de Staal Magere Buis Antistatische Glanzende
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |

