Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pe lined pipe ] bij elkaar passen 149 producten.
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
China Industrie Afmeting 28 mm PE Lean Tube Pipe Dikte 2,0 mm Lean Pipe
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
PE/ABS Met een laag bedekte Staal Magere Buis voor Fabriekspakhuis en Lopende band
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Het koudgewalste PE Plastiek bedekte 1.5mm Ronde Aluminiumpijp GB/T 9711.2-1999 met een laag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
H2808 Diameter 28 mm kleurrijk PE gecoat kaizen staal maer buis voor flexibele montage werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Fabriek Speciaal afmeting 28mm PE coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
28 mm PE bedekte magere buis met plastic laag goedkope prijs ABS bedekte magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Rond Beige Roestvrij staal 201 Magere Pijp voor Industrie
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Anti-statische werkbank Gemakkelijk montage lean buisbuis voor fabriek product montage
| Feature: | ESD-bescherming |
|---|---|
| Gebruik: | Industrieel |
| Plaats van herkomst: | China |
De Chrome Met een laag bedekte Verbindingen van de Metaalpijp, het Systeem van de Pijpmontage voor Magere Pijpproducten
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

