Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pe lined pipe ] bij elkaar passen 149 producten.
Ronde Magere Antistatische Pijp, Plastiek Met een laag bedekte Pijp met Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Het magere Plastiek bedekte 0.8mm Dikke Naadloze Staalpijp voor Opslagrek met een laag
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Sectievorm: | ronde |
| Buitendiameter: | 27.8 - 28 mm |
Structurele PE van de de Kleuren Grote Lading van de Staalpijp Blauwe de Capaciteits Gemakkelijke Installatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Gegalvaniseerde Magere de Pijpverbindingen van het Pijpmetaal, de Schakelaars van de Metaalpijp voor Diaspoor
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
4 van de het Metaalslot/Gesp ISO9001 van de fase Magere Buis Schakelaar Gegalvaniseerde Certificatie
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Het heldere Met een laag bedekte van de de Buisschakelaar van Chrome Magere van de de Corrosieweerstand Robuuste Ontwerp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
De flexibele Met een laag bedekte Pijp van de Staal Magere Buis voor assembleert de Planken van de Workshopopslag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |

