Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe component ] bij elkaar passen 154 producten.
DYJ28-A01 Nieuwe generatie industrieel profiel Lean Pipe Connector toegepast in werkplaats en fabriek
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-B01 Uitbreiding van de gezamenlijke nieuwe generatie industriële profiel Lean Pipe Connector
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Zwarte Staal Flexibele Magere Buis PE Met een laag bedekte OD 28mm met ISO9001-Norm
| Materiaal: | Pe+spcc-u |
|---|---|
| Naam van het product: | pe bedekte flexibel met een laag kaizen buisstaal magere pijp |
| kleur: | Black |
SPHC 2.3mm van de de Pijpmontage van het Dikte de Zwarte Staal Elektroforetische Verbinding van Magere Pijp hj-06
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Naam: | DY28-02B Aluminium buis met T-vormige combinatie |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Ronde Magere de Elektroforeseoversteekplaats van de Pijpschakelaar
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

