Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe component ] bij elkaar passen 154 producten.
H-13 Lean Pipe Connector 28mm Lean Pipe Component voor werkbank
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-13 Chrome Plating Lean Pipe Connector / 28mm Lean Pipe Component
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Flexibele Lean Pipe ESD-tafelwerkbank voor industriële assemblagelijn
| Naam: | De magere lijst van het pijpwerk en het werkbank |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| Verpakking: | Kleur Box& Triplexkrat |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Parallelle verbinding B DYJ28-A12 legering Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Naam van het product: | Parallelle verbinding B DYJ28-A12 Legasie Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Materiaal: | 6065T6 |
| Kleur: | zilver |
HJ-1 Zwart Elektroplating Zilver Chroom Plating Slanke Pijp Verbindingsstuk Connector Fitting
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
2.3mm dik SPHC metaal zwart elektroforese magere buisverbindingen roestvrij
| Type: | Pijpklem |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |

