Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe joint rack ] bij elkaar passen 387 producten.
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis de Robuuste Lange Levensduur van de Staalbuis
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Kwaliteit gecertificeerd bevestigingsapparaat Karakuri Pipe Rack D28 Aluminium Tube Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |
DYJ28-A11 Ruimtebesparende machine Bewaking Duurzaam lichtgewicht Aluminium Structuren Aluminium Lean Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Het magere van de de Douanegrootte van de Pijp Flexibele Productielijn Type van Manuel Autonatic
| Toepassing: | flexibele productielijn |
|---|---|
| Functie: | lopende band en het werklijst |
| Materiaal: | magere pijp, transportband, paneel |
Kwaliteit gecertificeerde bevestigingsstuk Karakuri Pipe Rack OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
DYJ28-A06 Industrieel aluminium Lean Tube Connector Aluminium Alloy Pipe Lean Manufacturing Line met efficiënt gewricht
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
DYJ28-A15 Connector Uiterlijk 90 Lean Tube Aluminium Tube Joint Aluminium Angle Accessory Profiel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Het koudgewalste PE Plastiek bedekte 1.5mm Ronde Aluminiumpijp GB/T 9711.2-1999 met een laag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |

