Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube fittings ] bij elkaar passen 145 producten.
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
Metalen buisverbindingen Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Rond |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC voor Lean Pipe System
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Rond |
Flexible lean tube Connector Metalen gecoate verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Zeshoek |
| Garantie: | 1 jaar |
2.0mm Diktediameter 28mm Magere Buis voor Flexibele Assemblage Worktable
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
ronde magere buis
| Sectie vorm: | Ronde |
|---|---|
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
| Techniek: | naadloos lassen |
DYZ28-Z05 Fabrikant de Derde Generatie Verbindingspijpfittingen Slanke Buis Eendelige Aluminiumlegering Functionele Verbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYE19-03 Aluminium Buis Fittingen Lean Pipe Schuifregelaar Horizontaal Gevestigde Ring Schuifregelaar Vaste Positioneerder
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
HJ-10 Fabriek gespecialiseerd op maat Pipe Fitting Lean Tube Connector Metal Single Metal Joint voor Pipe Rack
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Verbinding: | verwarming |

