Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 496 producten.
Ronde Magere Antistatische Pijp, Plastiek Met een laag bedekte Pijp met Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke Capaciteit van de de Buis Grote Lading van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De ronde de Hete Smelting Magere Pijp met een laag bedekte walste 28mm voor Workshopassemblage koud
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
Geen van de de Pijp Flexibele Structuur van het Verontreinigingsplastiek Met een laag bedekte Staal Glanzende Oppervlakte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Antiroestplastiek Met een laag bedekte Stabiele Structuur 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Antistatisch Plastiek Met een laag bedekt Robuust Ontwerp 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
Dubbele buis beweegbare roterende verzinkt aluminium connector scharnierverbinding voor slanke buis
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Antiroestpe Met een laag bedekte de Douanegrootte van de Staalpijp 0,8 - 2.0mm de Kleur van het Dikteivoor
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

