Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 496 producten.
Cilindrische de Legerings Magere Buis DY43-01A OD 43mm van het Profielaluminium voor Workshop
| Lengte: | 4m |
|---|---|
| Buitendiamete: | 43mm |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Sterke structuur Aluminium Lean Pipe Profiel Voor Rack En Karakuri System
| Plaats van herkomst: | zhejiang China |
|---|---|
| Levertijd: | 12-15 DAGEN |
| Vorm: | Rond |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Gegalvaniseerde Pijpschakelaars, de Weerstand van de de Hardwarecorrosie van het Rolspoor
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Rode Kleurenplastiek Met een laag bedekte Pijp Anticorrossion 28mm Diameter Lange Levensduur
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Parallelle de Pijpschakelaar van het Werkbankaluminium voor Aluminium Magere Pijp
| Type: | parallelle schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
HJ-4 mager pijpklem elleboogkruis smeedbaar metaal mager pijpfittingen materiaal plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Sluit. |

