Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 496 producten.
DY28-07A Aluminium Lean Pipe 6063-T5 Materiaal met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor Lean Solutions
| Naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
6063-T5 Materiaal Aluminium Lean Pipe met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Algemene aluminium pijp |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DYJ28-A18 Industriële Aluminium Structurele Slanke Pijpfittingen Connector Systeem Voor Plank
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
6063-T5 Aluminiumlegering Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en T-vormig frame voor zware werkbank
| naam: | DY43-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Schakelaar van de metaal de Magere Buis, de Koude Gelaste Klem van de Pijpsteun Antiroest
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
28MM het Aluminiumpijp van de Diameter walste de Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte koud
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
De Magere die Buis van het Weledstaal met PE Deklaagesd Zwarte Kleur wordt koudgewalst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |

