Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 557 producten.
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
Antiroestpe Met een laag bedekte de Douanegrootte van de Staalpijp 0,8 - 2.0mm de Kleur van het Dikteivoor
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Antistatisch Plastiek Met een laag bedekt Robuust Ontwerp 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
DYJ28-B01D Meervoudige verbindingen van buisbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type metalen buisbindingen voor zandblaaswerk
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-A08 Parallelle verlengstukken voor het zandblazen van metalen buisverbindingen
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-B01 Uitbreiding van de gezamenlijke nieuwe generatie industriële profiel Lean Pipe Connector
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

