Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube workbench accessories ] bij elkaar passen 44 producten.
Dunwandige Pijp Voetbus Composiet Buis Fitting Accessoires Voetkap voor Lean Buis Racking Systeem Werkbank
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | plastic greep |
19 mm dunne aluminium legering Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| naam: | DY19-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
2.0mm Diktediameter 28mm Magere Buis voor Flexibele Assemblage Worktable
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Goedkwaliteit zwart dubbel metaal verbinding voor Lean Pipe Workbench
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Merknaam: | DIya |
DY28-06A Werkbank Lean Pipe Vierkante / Ronde Aluminium Connector Tube
| Graad: | 6000-serie |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Vorm: | Vierkant/Ronde |
Industriële Workshop Geautomatiseerde Lijst 28mm van het Productielijnwerk Magere Buiswerkbank voor fabriek
| naam: | het de magere lijst en materiaal van het buiswerk |
|---|---|
| Functie: | test en assemblagelijst |
| Materiaal: | Magere pijp |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
Naadloos / gelast roestvrij staal sloppijp 28 mm voor werkbank
| Type: | Naadloos/gesweisd |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Graad: | 600 Reeksen |

