Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube workbench accessories ] bij elkaar passen 44 producten.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
HJ-16 Chroomgeplatte metalen buisverbinding voor Esd-werkbank
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Plastic Joint Lean Pipe Hoogwaardig voor het pijpleiding systeem Fabriek Werkbank
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
ESD van de workshop de Magere Pijp Weerstand van de de Oppervlakteslijtage van de het Werklijst Schone Vriendschappelijke Eco -
| Materiaal: | mager pijp of aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte en Stijl: | Klanteneisen |
| Functie: | het werklijst of werkbank |
DYJ19-A06 Werkbank Buisconnector Aluminium Lean Profiel Hoekverbinding 90 Graden Conduit Kruisverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYJ19-B01 Industrieel Profiel Slanke Pijp Connector Werkbank Verbindingsaccessoires Aluminium Rechte Interne Verbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Profielbuis 28 mm 43 mm Aluminium legering Lean Pipe Voor Aluminium Lean Pipes System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
30*30E Aluminiumprofiel Extrusieprofielen T-slot Voor werkbank
| Hoofdcode: | Vierkant |
|---|---|
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
| Sollicitatie: | Industrieel |

