Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe component ] bij elkaar passen 154 producten.
28mm Hydraulische demper DYE28-26 Corrosiebestendige Aluminium Lean Pipe Accessories voor eenvoudige installatie in Karakuri Systems
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DY28-04A 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Derde generatie T-slot frame verschillende soorten buis aluminium magere buis
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
6063-T5 Aluminium legering Lean Pipe met sandblasted matte oppervlak en 4m lengte voor Karakuri Kaizen opslag rack
| Naam: | Geïntegreerde kaartsleuf walsdraad |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen Roller Ronde Staaf
| Naam: | Ronde rolstang |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |
DY28-06A Algemene raam dubbele aluminium magere buizen
| Naam: | dubbel algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |

