Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal pipe joints ] bij elkaar passen 196 producten.
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
De Hardware van het de Rolspoor van metaalgalvinized verbindt Gele Kleur voor het Systeem van het Pijprek
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
De robuuste de Pijpverbindingen van het Ontwerpstaal/Verbinding van het Pijprek met Stevige Bouw
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
DYJ19-A15 Metalen Buisfittingen Tweeweg Ronde 90 Graden Elleboog Connector Aluminium Pijpverbinding Pijpconnector
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Het koudgewalst Bladmetaal verbindt Staal Opzettend Gezamenlijke Steun Blauwe Witte Kleur
| Materiaal: | koudgewalste staal |
|---|---|
| kleur: | blauw-wit |
| formaat: | 41*40*35mm |
Van de het Spoorhardware/Rol van het reksysteem Glijdende het Metaalschakelaars van het Spoorblad
| Materiaal: | koudgewalste staal |
|---|---|
| kleur: | blauw-wit |
| formaat: | 40*50*16mm |
Het gegalvaniseerde van de de Hardwareschakelaar van het Rolspoor van het de Rolspoor Metaal Gezamenlijke ISO9001
| Materiaal: | koudgewalste staal |
|---|---|
| kleur: | blauw-wit |
| formaat: | 60*50*12mm |
Van het het Spoorhardware Koudgewalste Staal van de Beëindigen de Gezamenlijke Rol Gegalvaniseerde Oppervlaktebehandeling Materiaal
| Materiaal: | koudgewalste staal |
|---|---|
| kleur: | blauw-wit |
| formaat: | 60*50*12mm |
DYJ28-A21 Derde Generatie Aluminium Slanke Pijp Verbindingsstuk Functionele Accessoire
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
De gegalvaniseerde Schakelaars van het Bladmetaal, Antiroest Glijdende Spoorhardware
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

