Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal pipe joints ] bij elkaar passen 196 producten.
DYJ28-B01D Meervoudige verbindingen van buisbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type metalen buisbindingen voor zandblaaswerk
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Assembleer van de het Spoorhardware van de Lijnrol de Schakelaarmetaal/van Pu Materiële Klantengrootte
| Toepassing: | Rolspoor |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en Pu |
| voordeel: | oud gebruik |
DYJ28-B15 de Pijpschakelaars van het zandstralenmetaal/de Verbinding van het de Pijprek van de Aluminiumlegering ADC12
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 300 g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 90 g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220g |
Het duurzame Vlakke ABS/pp-Systeem van het Rolspoor voor het Rek van de Pijpstroom 1140g/M Gewicht
| Materiaal: | 6005T6+PP |
|---|---|
| standaard lengte: | 4000mm |
| Gewicht: | 1140g/m |
Goedkope fabriek Direct gegarandeerde kwaliteit Lean Tube Fittings HJ Metal Connectors Pipe Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |

