Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Metalen buisverbindingen Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Rond |
28 mm T-vormige dubbelpoort-leunbuisverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Het verminderen |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
Het Profiel van het de Groefaluminium van fabrikantenindustrial aluminum extrusion T voor Industrie
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Ce-Certificatie Naadloze 28mm Met een laag bedekte Pe Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28 mm |
Hoogwaardige metalen verbindingsbuisbevestigingen Buisconnectoren voor 28 mm fabrieksbuisstelsel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Het verminderen |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
Antistatische de Schakelaarkoude Gelaste ISO9001 Certificatie van de Metaal Magere Buis
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| processie: | Gelaste koude |
Warm verkoop Diameter 28mm Pipe Joint Metal Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Schakelaar van de metaal de Magere Buis, de Koude Gelaste Klem van de Pijpsteun Antiroest
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
2040P Industriële Rollenbaan voor Pijpenrek Systeem Aluminiumlegering Frame Kunststof Wiel
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |

