Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Multi de Buis Glanzende Oppervlakte van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal om Vorm voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Professionele Plastiek Met een laag bedekte Staalbuis Anticorrosieve Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Dy-6033 van de het kaderpallet van het bladmetaal de rolspoor voor het systeem van het pijprek
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke sectoren: | Winkels voor bouwmateriaal, fabriek voor eten en drinken |
| Merknaam: | Diya |
Zwarte Antistatische Magere Buisschakelaar Aangepaste Grootte voor Pijp Worktable
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| Materiaal: | Metal |
| Maat: | Klanten |
DY-4433 Aluminium legering roltraject met wiel / gekwalificeerd plaatmetaal roltraject
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| capaciteit: | 500-5000kg/layer |
| materiaal: | PE, ABS |
45*90 Custom Metal Shared Industrial Aluminium Alloy Aluminium Extrusion Profile
| Head Code: | square |
|---|---|
| Connection: | female and male |
| Application: | industrial |
Van het het Systeemblad van het pijprek van de het Metaalhardware Uitbreidingstype ISO9001 Certifcation
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
De Montagesysteem van de metaal Materieel Pijp, de Verbindingen van de Pijpmontage voor Rolspoor
| Toepassing: | Rolspoor |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en Pu |
| voordeel: | oud gebruik |
Koudgewalste Kleurrijke Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte voor Totalisatorkar/Pijprek
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Multi - van de de Lijstrol van de Functie Magere Productielijn het spoorwerkbank
| Toepassing: | workshop |
|---|---|
| Functie: | Het vervoeren van Toebehoren |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor, verbindingen, ventilator |

