Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ oem lean pipe ] bij elkaar passen 304 producten.
Op zwaar werk berekend Nylon 4 Gietmachines Eenvoudig Ontwerp van de Duimwartel voor Mager Pijpmateriaal
| Materiaal: | Polyurethaan, Nylon |
|---|---|
| Maat: | 2-5 duim |
| op zwaar werk berekend: | op zwaar werk berekend |
Antiroestpe Met een laag bedekte de Douanegrootte van de Staalpijp 0,8 - 2.0mm de Kleur van het Dikteivoor
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De professionele Koudgewalste ESD Antistatische Lange Levensduur van de Pijp Multikleur
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Logistisch Plastiek Met een laag bedekt Pijpstaal/Ijzermateriaal met GB-Norm
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De Magere Buis van het zandstralenaluminium voor Industriële Lopende bandwerkbank
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Staalbuis, PE Oppervlakte Koudgewalste Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De antistatische Magere Koude van de Buisschakelaar laste 2.0mm Muur voor assembleert dik Lijn
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| naam: | Magere Buisschakelaar |
| Muur dik: | 0.82.0mm |
Rond Met een laag bedekte Staalpijp, Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp Aangepaste Grootte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
28mm Magere Buisschakelaar voor het Installeren van Antislip Metaal Positie en Schroefgietmachine
| Productnaam: | voetbasis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Vaste voet uit één stuk |
| Materiaal: | Pp |

