Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ oem lean pipe ] bij elkaar passen 319 producten.
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
HJ-1 Zwart Elektroplating Zilver Chroom Plating Slanke Pijp Verbindingsstuk Connector Fitting
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Parallelle verbinding B DYJ28-A12 legering Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Naam van het product: | Parallelle verbinding B DYJ28-A12 Legasie Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Materiaal: | 6065T6 |
| Kleur: | zilver |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Hot Sale HJ-6 connector voor 28mm ijzer metaal Lean Pipe connector voor rack systeem
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
4m de Magere Legering van het de Doosaluminium van de Pijpindustrialisatie Unilaterale Materiële
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |

