Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ oem lean pipe ] bij elkaar passen 319 producten.
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-B01 Uitbreiding van de gezamenlijke nieuwe generatie industriële profiel Lean Pipe Connector
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
De Chrome Met een laag bedekte Verbindingen van de Metaalpijp, het Systeem van de Pijpmontage voor Magere Pijpproducten
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Kleurrijke Met een laag bedekte Magere Buis Antistatische Aangepaste Grootte voor Workshoplijst
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rond Beige Roestvrij staal 201 Magere Pijp voor Industrie
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Zwarte Staal Flexibele Magere Buis PE Met een laag bedekte OD 28mm met ISO9001-Norm
| Materiaal: | Pe+spcc-u |
|---|---|
| Naam van het product: | pe bedekte flexibel met een laag kaizen buisstaal magere pijp |
| kleur: | Black |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Slijtage die - de Basis tegen Kleur van de Metaalpijp Helder voor de Magere Planken van het Pijppakhuis verzet zich
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |

