Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ oem lean pipe ] bij elkaar passen 319 producten.
Gegalvaniseerde Magere de Pijpverbindingen van het Pijpmetaal, de Schakelaars van de Metaalpijp voor Diaspoor
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
HJ-14 Chroming Plating Round Metal Pipe Joints/connectors/tube Connector 3 Way voor Lean Pipe System Assembly Line
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
Van de de Buisronde van het Worshoprek Magere Vorm 28mm Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Hoogwaardige 90 hoek metalen verbindingsstukken voor het pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Gekleurd Antistatisch Buizenstelsel, Worshop-Pijp van het Rek de Polyethyleen Met een laag bedekte Staal
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rond Polyethyleen Met een laag bedekt Roestvrij staal 4m van de Staalpijp de Pijp van de Lengtestructuur
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Buitendiameter: | 27,8 mm |
| Toepassing: | Structuur Pipe |
201 Industriële het Materiaalmaterialen van de roestvrij staal Magere Buis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Metaal van de de Klemklem van de Recyclingspijp de Lange Levensduur voor Mager Pijpkarretje
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
Het gelaste Magere Ontwerp van de de Montage Lichtgewichtdouane van de Pijpklem voor Karbever
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor diameter 28mm magere pijp |
Van de de Pijpklem van de douanegrootte de Weerstand van de de Klemcorrosie voor Diameter 28mm Magere Pijp
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor diameter 28mm magere pijp |

