Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 259 producten.
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Anti de Met een laag bedekte Pijp van Corrossion Plastiek, Dikke Muurpe Staalpijp voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Aangepaste Aluminiumuitdrijving 4080 met Iso9001 Standrad
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Dikke Gepaste kleur Mooie Verschijning van Corrossion van de Muur Magere Buis de Anti
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Kader van de de Buist Groef van de aluminiumlegering het Magere voor Assemblage Industrieproducten
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | koudgewalst |
Van het het Kaderprofiel van de 4080 Aluminiumt Groef Uitdrijving 4040 Aluminium V het Profieluitdrijving van het Groefkader
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Het Aluminiumprofiel 4080 van de drukcilinder Bevestigend Gesp T3 voor Bevestigend Lijstcomité
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Zand die de Magere Schakelaar van de Aluminiumpijp voor het Reksysteem van de Assemblagepijp vernietigen
| Type: | Multischakelaar buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Zand die 4040 Aluminiumprofiel voor Workshop vernietigen
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Directe de Leverancier van het aluminiumprofiel 40x40 Profil 40x40 verkoopt Aluminiumprofiel 40x40 voor Vervoer de Rol van de de Bouwtransportband
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |

