Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 259 producten.
DY-4135 Aluminium Alloy Placon for Sliding Flow Roller Rack
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2025 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De kleine Binnenschakelaar van de de Legeringsadc12 Magere Buis van het Type90° Aluminium voor Pijpsysteem
| Type: | Schakelaar Binnentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
ADC12 gezamenlijke Rechte Magere Buisschakelaar OD 28mm Dikte 1.7mm
| Type: | rechte verbindingslijn |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Roest - van de de Pijpbasis van Bewijspvc de Tribune Zwarte Kleur voor Magere Beheerslijst
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Schakelaar van de aluminium de Magere Buis voor het Verbinden van 28mm Buisoxydatie het Vernietigen
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
2024 Flexible Pipes Lean Tube Aluminium Pipe Met Goede Prijs
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
ODM de Industriële Schakelaar van de het Aluminiumpijp van de Toebehorenworkshop Magere
| Productnaam: | Extern direct hoofd |
|---|---|
| Productmodel: | DYJ43-A01 |
| Productmaterialen: | aluminiumlegering |
Het ontwerpende Systemenaluminium die Profil ontwerpen regelt 4060 t-de Uitdrijvingsprofiel van het Groefaluminium voor Cnc Mach
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
DYJ28-B01S Multiconnector van aluminiumlegering
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Techniek: | casting |
| Vorm: | Gelijkwaardig |
Het duurzame Vlakke ABS/pp-Systeem van het Rolspoor voor het Rek van de Pijpstroom 1140g/M Gewicht
| Materiaal: | 6005T6+PP |
|---|---|
| standaard lengte: | 4000mm |
| Gewicht: | 1140g/m |

