Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ tube connectors for lean pipe ] bij elkaar passen 413 producten.
H-2 Lean Pipe Connector 2.3mm SPHC Black Electrophoresis Joint
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
DY-01 Eindkap voor 0,8-1,2 mm dikke schrombuizen
| Material: | plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct name: | endcap of lean pipe |
| Application: | Industry |
DY-02 Eindkap van Lean Pipe Tubes van roestvrij staal
| Materiaal: | plastic ((PP) |
|---|---|
| Peoductnaam: | eindkap van een magere buis |
| Toepassing: | Industrie |
H-14 Zwart Elektroforese Lean Pipe Connector Joint Voor 28mm 28mm Lean Pipe
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Dikte 2,3 mm HJ-2 Gekroomde metalen buisverbinding voor OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 220 g |
DYJ19-A06 Werkbank Buisconnector Aluminium Lean Profiel Hoekverbinding 90 Graden Conduit Kruisverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
HJ-5 zwarte elektroforese 28 mm magere buis connector
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
H-1 slanke pijp connector 2.3mm SPHC Zwarte elektroforese verbinding
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |

