Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ tube connectors for lean pipe ] bij elkaar passen 413 producten.
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
2.3mm Schakelaar van de Dikte de Magere Buis/de Zwarte Montage van de Staalpijp voor 28mm Reksysteem
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Fabrieksdirecte verkoop Hj-9 Chroomgeplatte Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
Chroomplatering HJ-11 Plaat metalen verbindingen Metalen Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2,3 mm Dikte voor Lean Pipe Rack System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 110 g |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
Hoogwaardige connector voor een laagbuis met metalen buisverbinding voor het racksysteem
| Techniek: | elektroplaten |
|---|---|
| Vorm: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |

