Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ tube connectors for lean pipe ] bij elkaar passen 413 producten.
Profielbuis 28 mm 43 mm Aluminium legering Lean Pipe Voor Aluminium Lean Pipes System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Anti-statische werkbank Gemakkelijk montage lean buisbuis voor fabriek product montage
| Feature: | ESD-bescherming |
|---|---|
| Gebruik: | Industrieel |
| Plaats van herkomst: | China |
DIYA Supply Metal Joints D28 Gekromeerde Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measuring System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
Kunststof OD28mm Lean Pipe Splitter met Sterke Hardheid, Slagvastheid en Slijtvastheid voor Lean Tube Trolley en Frame
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
DY-18 HJ-2 aansluiting met randbeschermer
| Materiaal: | CS |
|---|---|
| Peoductnaam: | Slanke buis glijverbinding laag |
| Toepassing: | Industrie |
H-2 Slanke Pijp Connector 2.3mm Verbinding Met Chroomlaag
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-4 Chroomverzorging Lean Pipe Connector / Pipe Joint / Lean Pipe Fittings
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Gemakkelijk te monteren Lean Pipe Tube Joint voor 28mm Pipe Rack System
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Zeshoek |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
H-3 Lean Pipe Connector 2.3mm SPHC Black Electrophoresis Lean Pipe Joint
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
OD 28mm Lean Pipe met connector Flexible Pipe Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |

