Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 438 producten.
PE het Met een laag bedekte FIFO-de Rol van de de Pijp Op zwaar werk berekende Pallet van de Opslagplank Gele Magere Rekken
| kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
Koudgewalste Kleurrijke Magere Buisdiameter 28mm Bar 0,8 - 2.0mm Dikte
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
PE Met een laag bedekte Douane Magere Buis 28mm Diameter 2.0mm de Pijp van het Diktespcc Staal
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Magere 1.0mm Plastiek Met een laag bedekte het Staalpijp van corrosieweerstand
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |

