Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 438 producten.
Sterk magere buis roestvrij staal buis SUS201/ SUS304 magere buis voor werkbank fabriek tafel trolley cart
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
DIYA Verzamelen Lean Tube ABS / PE bedekt voor zware taak Rack Werkbank Trolley Cart
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Het gelaste Magere Ontwerp van de de Montage Lichtgewichtdouane van de Pijpklem voor Karbever
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor diameter 28mm magere pijp |
Kleurrijke Met een laag bedekte Magere Buis Antistatische Aangepaste Grootte voor Workshoplijst
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Roestvrijstalen magere buis SUS201/SUS304 Magere buis
| Materiaal: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Koudgewalste stalen schroefbuis met een PE- / ABS-coated tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
ABS Met een laag bedekte Magere Buis met OD 28MM Galvazined Staalbuis voor Industrie
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Slijtage die - de Basis tegen Kleur van de Metaalpijp Helder voor de Magere Planken van het Pijppakhuis verzet zich
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De industriële Koudgewalste Diameter van de Staalpijp 28mm Bar met het Dragen Grider
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |

