Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Magere 1.0mm Plastiek Met een laag bedekte het Staalpijp van corrosieweerstand
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
28 mm Lean Tube Anti Static Lean Pipe voor antistatische werkbank
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
De Chrome Met een laag bedekte Verbindingen van de Metaalpijp, het Systeem van de Pijpmontage voor Magere Pijpproducten
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Zwarte Staal Flexibele Magere Buis PE Met een laag bedekte OD 28mm met ISO9001-Norm
| Materiaal: | Pe+spcc-u |
|---|---|
| Naam van het product: | pe bedekte flexibel met een laag kaizen buisstaal magere pijp |
| kleur: | Black |
Rond Beige Roestvrij staal 201 Magere Pijp voor Industrie
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |

