Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
Metaal van de de Klemklem van de Recyclingspijp de Lange Levensduur voor Mager Pijpkarretje
| Toepassing: | pijpklem en klem |
|---|---|
| Materiaal: | metaal of plastiek |
| Maat: | voor de magere pijp van diameter28mm |
ronde magere buis
| Sectie vorm: | Ronde |
|---|---|
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
| Techniek: | naadloos lassen |
28MM het Aluminiumpijp van de Diameter walste de Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte koud
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
OD 28mm Gegalvaniseerde Staalpijp 4000mm Lengte voor Fabrieks Mager Materiaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Naam van het product: | Verzinkt stalen buis |
| Maat: | O.D 28mm |
ADC12 gezamenlijke Rechte Magere Buisschakelaar OD 28mm Dikte 1.7mm
| Type: | rechte verbindingslijn |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Schakelaar van de aluminium de Magere Buis voor het Verbinden van 28mm Buisoxydatie het Vernietigen
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Hoogwaardige metalen verbindingsbuisbevestigingen Buisconnectoren voor 28 mm fabrieksbuisstelsel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Het verminderen |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
Slijmbuisverbinding voor kruisvormige structuur van een 28 mm-buisrek
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
SUS-Industriële ronde Profiel OD 28mm van de Aluminium het Magere Buis voor industrieel rek
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Oppervlakte: | gruisontploffing |
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

