Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
Cilindrische Profielesd Pijp/Antistatisch Buizenstelsel OD 28mm voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |
28 mm T-vormige dubbelpoort-leunbuisverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Het verminderen |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
Ce-Certificatie Naadloze 28mm Met een laag bedekte Pe Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28 mm |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
De ronde Magere Antistatische Gemakkelijke Installatie van de Pijp Stabiele Structuur voor Behandelingsmateriaal
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
201 Industriële het Materiaalmaterialen van de roestvrij staal Magere Buis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
SUS-het Profielod 28mm van de Aluminium de Magere Buis DY28-05A Industriële Ronde Oppervlakte van de Gruisontploffing
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Oppervlakte: | gruisontploffing |
Van de de Oppervlakte Mager Buis van de gruisontploffing het Aluminiummateriaal 1 - 2.0mm Dikte Hoge Precisie
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | strook |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
DY28-01A aluminium Antistatische Pijp om Profiel met Eenvoudige Assemblage
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |

