Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis de Robuuste Lange Levensduur van de Staalbuis
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
De antiroestchome-Verbindingen van de Staalpijp, het Vrouwelijke Robuuste Ontwerp van de Pijpschakelaar
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Industriële Workshop Geautomatiseerde Lijst 28mm van het Productielijnwerk Magere Buiswerkbank voor fabriek
| naam: | het de magere lijst en materiaal van het buiswerk |
|---|---|
| Functie: | test en assemblagelijst |
| Materiaal: | Magere pijp |
Het koudgewalste PE Plastiek bedekte 1.5mm Ronde Aluminiumpijp GB/T 9711.2-1999 met een laag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
ESD van de workshop de Magere Pijp Weerstand van de de Oppervlakteslijtage van de het Werklijst Schone Vriendschappelijke Eco -
| Materiaal: | mager pijp of aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte en Stijl: | Klanteneisen |
| Functie: | het werklijst of werkbank |
Fabrieksvoorziening 28 mm Diameter Lean Tube Voor Logistiek Racking System
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Het Aluminium van het industrialisatiepakhuis T4 om Pijp 28mm
| Productnaam: | Nieuwe de Legerings Magere Pijp van het Industrialisatiealuminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | oxydatie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Assemblage van de de Kar de Magere Pijp van de werktuigduw met Antistatisch Klevend Comité
| Materiaal: | Magere pijp |
|---|---|
| Diameter van pijp: | 28mm |
| thinckness van pijp: | 0.8mm2.0mm |
De kleurrijke Met een laag bedekte Magere Grootte van de Buis Antistatische Klant voor Workshoplijst
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

