Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
Lichtgewicht Magere Gepaste kleur 28mm van de Buisschakelaar Diameter met het Gieten
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
De antiroestverbindingen van de Staalpijp, Zwarte de Montageoem In drie stadia van de Staalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Professionele Roestvrije de Schakelaars Zwarte Kleur Anticorrossion van de Metaalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
28 mm roestvrijstalen schommelbuis voor werkbankbuis werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Van de de Buisschakelaar van anticorrossion Magere van het het Ijzermetaal Zwarte Kleur Vier Fasestijl
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
De Pijpschakelaars van het elektroforeseblack metal, Vrouwelijk Pijp Gezamenlijk Systeem
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Metalen buisverbindingen Structurele buisverbinding voor Lean Tube
| Gewicht (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
Hoogwaardige connector voor een laagbuis met metalen buisverbinding voor het racksysteem
| Techniek: | elektroplaten |
|---|---|
| Vorm: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
2.3mm Schakelaar van de Dikte de Magere Buis/de Zwarte Montage van de Staalpijp voor 28mm Reksysteem
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |

