Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum connector lean tube ] bij elkaar passen 298 producten.
6063-T5 Materiaal Aluminium Lean Pipe met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Algemene aluminium pijp |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DYE28-10 Stalen buis Aluminium OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYE28-2817 Stalen buis Aluminium OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Connection: | female and male |
DYE28-LM06 Custom Aluminium Lean Pipe Tube T Block
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm Lean Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| naam: | DY43-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
HJ-18 Flexibele Connector Gecoat Metaal Doorverkoop Lean Pipe Joint Pijpfittingen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

