Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum connector lean tube ] bij elkaar passen 298 producten.
Hoogwaardige aluminiumpiepenverbinding voor schrombuis
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B15 Hoogwaardige 90 graden aluminiumbuisverbinding voor Lean-systeem
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
DYJ19-A01 Buiten Rechte Connector Voor Aluminium Lean Pipe Buizen
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Koudgewalste PE bedekte Magere Buis met een laag 0,8 - 2.0mm het Materiaal van het Dikteq195 Staal
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminiumlegering Lean Pipe Connector
| Materiaal: | 6065T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstralen |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-17 28 mm Lean Pipe Connector voor verbinding met de grond
| Modelnummer: | HJ-17 |
|---|---|
| Techniek: | Casting |
| Vorm: | Gelijkwaardig |

