Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum connector lean tube ] bij elkaar passen 298 producten.
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Toepassing: | Industrieel |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint met een dikte van 2,3 mm voor tube warehouse rack
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Slot |
Zand die 2040 Aluminiumuitdrijving V vernietigen Groefdouane
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
4080 8080 4040 2040 V-de het Profielbouw van het Groefaluminium Structuren
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Metalen buisverbindingen voor zandblaaswerk ADC12-buisverbindingen Aluminiumbuisbeitingen
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-A01 Nieuwe generatie industrieel profiel Lean Pipe Connector toegepast in werkplaats en fabriek
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |

