Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Garantie: | 1 jaar |
DYP28-08 Customized Wire Fixed Slot with Aluminum Lean Pipe Factory Price
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYP43-01 Plastic Pipe Plugs End Cap voor OD 43mm Lean Pipe en Aluminium Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYE43-01 43 mm Lean Pipe Connector Aluminium Plate Vaste Clip Plate Bevestigingsclamps
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
U-vormige clip buisklem buiszadelklemmen voor OD28mm lean tubes
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Bilaterale buis vast |
Sterke hardheid slagvastheid slijtvastheid Lean Tube Splitter Pipe Connector for Industrial Applications
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
De anticorrosieve Plastiek Met een laag bedekte van de de Ladingscapaciteit van de Staalbuis Grote Gemakkelijke Installatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rond Met een laag bedekte Staalpijp, Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp Aangepaste Grootte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Anti de Met een laag bedekte Pijp van Corrossion Plastiek, Dikke Muurpe Staalpijp voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

