Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
Versterkende aluminiumbuis legering Lean tubes DY28-03A voor hoog draagbare werkbank
| Naam: | Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Structurele PE van de de Kleuren Grote Lading van de Staalpijp Blauwe de Capaciteits Gemakkelijke Installatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Dubbele Zij 45 de Pijpschakelaar van het Graadod28mm ISO Aluminium
| Type: | Multischakelaar buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
180° Od 28mm Dikte 1.7mm de Schakelaar van de Aluminiumpijp
| Type: | Vrije Schakelaar Buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Buitentype 45° die OD 28MM de Schakelaar van de Aluminiumpijp verbinden
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zandstralen |
OD28mm het Magere het Zand van de de Schakelaar Parallelle Houder van de Aluminiumpijp Vernietigen
| Type: | Parallelle Houder |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Lichtgewicht Magere het Zand van de Buisschakelaar het Vernietigen Oppervlakte voor Pakhuisproductie
| Type: | Algemene Schakelaar Doubel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| Oppervlakteafwerking: | Zand het vernietigen |
Koudgewalste PE bedekte Magere Buis met een laag 0,8 - 2.0mm het Materiaal van het Dikteq195 Staal
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
4 Meter Slijmpijp voor Logistiek Racking Systeem
| materiaal: | Staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |

