Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
28 mm corrosiebestendig aluminiumbuizenverbinding met eenvoudige installatie voor industriële buizen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Zinkgeplatte oppervlakte 28 mm Aluminium buisverbinding met vrouwelijke en mannelijke aansluiting voor industrieel gebruik
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
Gekleurd Antistatisch Buizenstelsel, Worshop-Pijp van het Rek de Polyethyleen Met een laag bedekte Staal
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Bedekte de Magere Buis van anticorrossion Witte/Gele Kleuren Stabiele Structuur met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |
HJ-4 mager pijpklem elleboogkruis smeedbaar metaal mager pijpfittingen materiaal plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Sluit. |
Hoogwaardige 90 hoek metalen verbindingsstukken voor het pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
DYJ28-B15 Hoogwaardige 90 graden aluminiumbuisverbinding voor Lean-systeem
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
Slank buis PE-gecoat buis voor zwaar werk rek werkbank handtrolley monteren buis met verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |

