Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
De ronde de Hete Smelting Magere Pijp met een laag bedekte walste 28mm voor Workshopassemblage koud
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
PE Met een laag bedekte Douane Magere Buis 28mm Diameter 2.0mm de Pijp van het Diktespcc Staal
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m² |
Zand die de Magere Schakelaar van de Aluminiumpijp voor het Reksysteem van de Assemblagepijp vernietigen
| Type: | Multischakelaar buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Industriële PE bedekte Magere Pijp met een laag koudwalste 0,8 - 2.0mm Dikte ISO9001
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
33g TW Magere de Montage Dwarsverbinding van de Aluminiumpijp
| Type: | DWARSschakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Precisieoxydatie het Vernietigen de Schakelaarstuk van de Aluminiumpijp
| Type: | Schakelaarstuk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
De geanodiseerde Gezandstraalde Geneigde Pijp 530g van de Aluminiumlegering - 1200g-Gewichts Gemakkelijk Ontwerp
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Fabriek Speciaal afmeting 28mm PE coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
2.3mm dik SPHC metaal zwart elektroforese magere buisverbindingen roestvrij
| Type: | Pijpklem |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |

