Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
Zware koudgewalste stalen zwenkwielbasis met vlag voor pijpreksysteem en handwagenwiel
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Caster. |
Magere Buis Koudgewalste die het Roestvrije staalpe van de totalisatorkar voor Logistisch met een laag wordt bedekt
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
PE Buis die van het Oppervlakte de Plastiek Met een laag bedekte Staal Rode Kleur recycleren 4 Meterlengte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
28 Mm om Magere de Buis Zilveren Kleur van het Vormmetaal voor Industrie 4M /6M-Lengte
| kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal sus201/304 |
| Diameter van: | 28mm |
Roest - van de de Pijpbasis van Bewijspvc de Tribune Zwarte Kleur voor Magere Beheerslijst
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Slijtage die - de Basis tegen Kleur van de Metaalpijp Helder voor de Magere Planken van het Pijppakhuis verzet zich
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
1.7mm Dikte 4000mm Lengte het Anodiseren Aluminium om Pijp
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren |

