Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
Plastic Joint Lean Pipe Hoogwaardig voor het pijpleiding systeem Fabriek Werkbank
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint voor lichtgewicht planken
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
HJ-9 poedergecoate 28 mm schrombuisverbinding voor industriële karretjes
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Verbinding: | verwarming |
DIYA Supply Metal Joints D28 Gekromeerde Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measuring System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
Verstelbare gewrichtsconnector onderste zwenkwiel fitting stijve zwenkwiel accessoire voor trolleys buisfittingen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Caster. |
6063-T5 Aluminiumlegering Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en T-vormig frame voor zware werkbank
| naam: | DY43-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY28-07A Aluminium Lean Pipe 6063-T5 Materiaal met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor Lean Solutions
| Naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Duurzame kunststof schuifwielen met een sterke hardheid, slagvastheid en slijtvastheid voor toebehoren voor magere buizen
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Wind Batch Schuifrail |

