Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
PE/ABS Met een laag bedekte Magere Buis van het Buisq195 Staal voor het Assembleren van Pijpsysteem
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
ISO9001 1.7mm Pijp van de het Aluminiumlegering van GB de Standaard voor Rolsysteem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag bedekt plastiek |
Kader van de de Buist Groef van de aluminiumlegering het Magere voor Assemblage Industrieproducten
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | koudgewalst |
Algemene Kaderbar het Anodiseren de Pijp Industriële Diameter 43mm van het Aluminiumprofiel
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
OD28mm Elektroforese zwarte magere buis Connector en verbindingen voor magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Hoogwaardige robuuste constructiebuisrek Lean Tube Metal Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Metalen armaturen voor pijpleiningen Lean Tube Lean Pipes
| Materiaal: | legering |
|---|---|
| Type: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |

